03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Автоматизація доставки продукції "Юрія-Фарм" по всій території України

Клиент: 
Юрія-Фарм

Корпорація "Юрія-Фарм" входить в ТОП-15 компаній лідерів фармацевтичного ринку України. Компанія виробляє більше 100 асортиментних позицій та продає препарати в 20 країнах світу. Компанія управляє автопарком понад 100 автомобілів, має 14 регіональних представництв та забезпечує доставку продукції більш ніж 10 000 клієнтам в усіх регіонах України. 

Завдання проекту

Перед проектною групою SystemGroup стояло завдання структурувати та оптимізувати велику кількість замовлень. Логістичному відділу виробника був необхідний доступ в режимі on-line до місця розташування автомобілів, відслідковувати час виконання доставок. Метою проекту також було забезпечити прозорість витрат на логістику товарів.

Рішення

Для вирішення завдання була обрана TMS система управління транспортом Logist.UA розробки SystemGroup. В ході проекту було впроваджено Модуль планування, який забезпечує автоматичний розрахунок маршрутів доставки та їх розподіл між автомобілями, а також Модуль моніторингу ходу виконання маршрутів доставки, який дозволяє в режимі план/факт перевіряти відповідність фактичних маршрутів плановим і таким чином виявляти відхилення від маршрутів. 

Детальніше про систему управління транспортом Logist.UA>>

Отриманий результат:

Клієнт налагодив систему відправки продукції, підвищив її пропускну здатність та швидкість обробки заявок. Як результат, навантаження на автопарк знизилося на 28%. Завдяки прозорості витрат на доставку, вдалося внести ряд вдосконалень в бізнес-процеси та виявити "слабкі ланки" в транспортній логістиці. 

Шукаєте подібне рішення для свого бізнесу?

Наші експерти готові поділитися досвідом рішення завдань, аналогічних Вашим
Тел: 044 494 40 75, 490 92 29
e-mail:sw@systemgroup.com.ua

Інші рішення цієї сфери

Logist.UA. Система управления транспортом предприятия. GPS-мониторинг

Logist.UA - система управління транспортом класу TMS (Transport Management System,TMS система), використовується для автоматизації управління доставками, планування маршрутів і моніторингу пересувань автотранспорту на підприємствах України. 

Автоматизация доставки

Logist.Мобільний кур'єр - Комплексне рішення для автоматизації роботи інтернет-магазинів та служб доставки, з можливістю видачі фіскального чека на місці доставки.

 YMS Logist.UA | Управление двором и рампой

Рішення YMS Logist.UA для управління складським двором і рампами автоматизує процеси завантаження/відвантаження товарів, управляє доступами та чергою автомобілів і завдань, скорочує витрати часу і ресурсів на вантажно-розвантажувальні роботи, і підвищує загальну безпеку.

GPS мониторинг транспорт предприятия от Logist.UA

Модуль Моніторингу (GPS, LBS) використовується для відстеження місця розташування автомобілів підприємства, контролю виконання маршрутів в режимі план-факт та інформуванні за подією (перевищення швидкості, відхилення від маршруту та ін.). Впровадження GPS моніторингу завжди призводить до зміцнення дисципліни водіїв та скорочення витрат на ПММ.

Статті на тему

Покрокова інструкція щодо реєстрації та введенню в експлуатацію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) допоможе Вам зорієнтуватися в непростому світі фіскальних рішень та спланувати порядок та терміни необхідних дій.

Перелік законів та підзаконних актів, якими регламентується використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в Україні: Закон України №265/95-ВР "Про використання РРО ..", Податковий Кодекс України та інші законодавчі акти.

В останні роки законодавство України вимагає від бізнесу використовувати в так званих ПТКС (програмно-технічних комплексах самообслуговування) реєстратори розрахункових операцій, які забезпечують видачу фіскального чека і передачу звітних даних в ДФС. Використовувати традиційний касовий апарат або фіскальний реєстратор в складі ПТКС проблематично: робота зі звичайним РРО вимагає участі оператора, а форм-фактор передбачає розміщення на горизонтальній робочої поверхні.