03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий

Автоматизація доставки продукції "Юрія-Фарм" по всій території України

Клиент: 
Юрія-Фарм

Корпорація "Юрія-Фарм" входить в ТОП-15 компаній лідерів фармацевтичного ринку України. Компанія виробляє більше 100 асортиментних позицій та продає препарати в 20 країнах світу. Компанія управляє автопарком понад 100 автомобілів, має 14 регіональних представництв та забезпечує доставку продукції більш ніж 10 000 клієнтам в усіх регіонах України. 

Завдання проекту

Перед проектною групою SystemGroup стояло завдання структурувати та оптимізувати велику кількість замовлень. Логістичному відділу виробника був необхідний доступ в режимі on-line до місця розташування автомобілів, відслідковувати час виконання доставок. Метою проекту також було забезпечити прозорість витрат на логістику товарів.

Рішення

Для вирішення завдання була обрана TMS система управління транспортом Logist.UA розробки SystemGroup. В ході проекту було впроваджено Модуль планування, який забезпечує автоматичний розрахунок маршрутів доставки та їх розподіл між автомобілями, а також Модуль моніторингу ходу виконання маршрутів доставки, який дозволяє в режимі план/факт перевіряти відповідність фактичних маршрутів плановим і таким чином виявляти відхилення від маршрутів. 

Детальніше про систему управління транспортом Logist.UA>>

Отриманий результат:

Клієнт налагодив систему відправки продукції, підвищив її пропускну здатність та швидкість обробки заявок. Як результат, навантаження на автопарк знизилося на 28%. Завдяки прозорості витрат на доставку, вдалося внести ряд вдосконалень в бізнес-процеси та виявити "слабкі ланки" в транспортній логістиці. 

Шукаєте подібне рішення для свого бізнесу?

Наші експерти готові поділитися досвідом рішення завдань, аналогічних Вашим
Тел: 044 494 40 75, 490 92 29
e-mail:sw@systemgroup.com.ua

Інші рішення цієї сфери

Logist.UA. Система управления транспортом предприятия. GPS-мониторинг

Logist.UA - система управління транспортом класу TMS (Transport Management System,TMS система), використовується для автоматизації управління доставками, планування маршрутів і моніторингу пересувань автотранспорту на підприємствах України. 

Автоматизация доставки

Logist.Мобільний кур'єр - Комплексне рішення для автоматизації роботи інтернет-магазинів та служб доставки, з можливістю видачі фіскального чека на місці доставки.

GPS мониторинг транспорт предприятия от Logist.UA

Модуль Моніторингу (GPS, LBS) використовується для відстеження місця розташування автомобілів підприємства, контролю виконання маршрутів в режимі план-факт та інформуванні за подією (перевищення швидкості, відхилення від маршруту та ін.). Впровадження GPS моніторингу завжди призводить до зміцнення дисципліни водіїв та скорочення витрат на ПММ.

 YMS Logist.UA | Управление двором и рампой

Рішення YMS Logist.UA для управління складським двором і рампами автоматизує процеси завантаження/відвантаження товарів, управляє доступами та чергою автомобілів і завдань, скорочує витрати часу і ресурсів на вантажно-розвантажувальні роботи, і підвищує загальну безпеку.

Статті на тему

02/2019

Перелік підприємств торгівлі та сфери послуг, які зобов'язані застосовувати РРО в 2018-2019 році, і хто може обійтися без касового апарату. Нюанси і подробиці фіскального законодавства України. 

02/2019

Основна зміна в сфері застосування РРО: з 2017 видавати фіскальні чеки зобов'язані всі продавці побутової техніки, комп'ютерів, смартфонів та іншої електроніки, незалежно від їх обороту або типу підприємства.

02/2019

Закон  2639-VIII "Про інформацію для споживачів про харчові продукти" висуває нові вимоги до інформації щодо продуктів харчування, в т.ч. тих, які реалізуються у відділах кулінарії, на фудкортах, в закладах громадського харчування. Які зміни чекають рітейлерів та рестораторів, і які технології та обладнання допоможуть адаптуватися до ситуації з мінімальними збитками?