03124, Україна, Київ, бул.Вацлава Гавела, 4; тел.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Кошик пустий
Провідний виробник РРО в Україні
Від традиційних РРО до інноваційних сервісів
TMS система Logist.UA
Оптимізація маршрутів та GPS-моніторинг
Впроваджуємо WMS на складі
Ваш склад може працювати ефективніше!
Лідер автоматизації торгівлі в Україні
Роздрібні мережі | Мінімаркети | Аптеки | АЗС | Сфера послуг

SystemGroup - системний інтегратор, який спеціалізується на автоматизації бізнесу в сфері торгівлі, складської і транспортної логістики, виробництва та ін. Компанія успішно працює понад 20 років на ринках країн СНД і є офіційним партнером і дистриб'ютором провідних світових виробників обладнання для автоматизації магазинів, складів, виробництва та ін. Ми знаємо, як сучасні технології можуть зробити Ваш бізнес ефективніше. Докладніше про компанію>>

Автоматизація торгівлі

Обладнання та ПЗ | Фіскальні рішення | 
Системи самообслуговування | Електронні цінники | Інновації в торгівлі | Сервіс

Логістика

Впровадження WMS та TMS | Комплексна автоматизація складів, РЦ, доставки | Логістичний аудит | Інфраструктура

Виробнича логістика

Простежуваність | End-of-line | Конвейерні системи | Пакування | Маркування | Зважування

 

Бізнес клієнтів SystemGroup працює ефективніше

Рішення, які ми впроваджуємо, роблять бізнес більш ефективним і керованим. Ми знаємо всі можливості сучасних технологій, розуміємо суть бізнес-процесів наших клієнтів і даємо їм можливість використовувати весь потенціал технологій з урахуванням реалій свого бізнесу.

 

Дізнатися більше про SystemGroup>>

Новини SystemGroup

жов 12, 2018

Набув чинності наказ Міністерства фінансів № 773 від 01.10.2018 р., який передбачає зміни до порядків реєстрації та застосування РРО (реєстраторів розрахункових операцій, тобто касових апаратів), реєстрації та ведення розрахункових книжок та КОРО (книг обліку розрахункових операцій), а також порядку опломбування РРО.

жов 12, 2018

Наші щирі привітання тим, хто захищає Мир, добробут та спокій України! 

Мужності Вам, сили, здоров'я, наснаги, завзяття та доброї долі. Любові та затишку Вашим родинам.

вер 04, 2018

У зв'язку з припиненням випуску дрібних монет номіналом 1, 2, 5 та 25 копійок, суб'єктам підприємницької діяльності дозволяється з 01.07.2018 проводити заокруглення загальної суми в чеку при готівковому розрахунку, а також при поверненні коштів у разі повернення товару, якщо в

Клієнти SystemGroup

Відгуки клієнтів SystemGroup

Міжнародне партнерство

slider content 3

Автоматизація торгівлі будь-якого масштабу 

Комплексне оснащення роздрібних мереж, мінімаркетів та сфери послуг - одна з основних сфер спеціалізації SystemGroup. Яким би не був масштаб Вашого магазину - ми допоможемо обладнати його правильно.

Оснащення торгового залу та управління товарами

Тільки кращі світові рішення та обладнання. Все обладнання та програмне забезпечення, пройшло багаторазові перевірки та на практиці довело свою надійність і технологічність


 

 

slider content 3

Автоматизація складів
та розподільних центрів

SystemGroup є експертом в комплексному оснащенні складів та організації діяльності складських комплексів.

Ефективні рішення для зберігання та інвентаризації

Допоможемо ефективно організувати роботу складу будь-якого масштабу - від невеликого сховища при магазині до великого складського комплексу 3PL оператора.

Статті на тему

Покрокова інструкція щодо реєстрації та введенню в експлуатацію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) допоможе Вам зорієнтуватися в непростому світі фіскальних рішень та спланувати порядок та терміни необхідних дій.

Перелік законів та підзаконних актів, якими регламентується використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) в Україні: Закон України №265/95-ВР "Про використання РРО ..", Податковий Кодекс України та інші законодавчі акти.

В останні роки законодавство України вимагає від бізнесу використовувати в так званих ПТКС (програмно-технічних комплексах самообслуговування) реєстратори розрахункових операцій, які забезпечують видачу фіскального чека і передачу звітних даних в ДФС. Використовувати традиційний касовий апарат або фіскальний реєстратор в складі ПТКС проблематично: робота зі звичайним РРО вимагає участі оператора, а форм-фактор передбачає розміщення на горизонтальній робочої поверхні.

Вам потрібно автоматизувати бізнес?

SystemGroup запропонує найоптимальніші рішення!