03124, Украина, Киев, бул.Вацлава Гавела, 4; Tel.+380 (44) 490-92-29; 494-40-75
Корзина пуста

Государственный Реестр РРО Украины

Державний Реєстр РРО України містить перелік РРО, які дозволено до первинної реєстрації та використання в Україні

 

Актуальний Державний Реєстр РРО України

Затверджено Наказом ДФС України від 06.06.2018 № 362 "Про затвердження Державного реєстрі реєстраторів розрахункових операцій"

Завантажити Реєстр РРО>>

Як користуватися Державним Реєстром РРО України

Розділ I Реєстру РРО. Дозволено до первинної реєстрації

Допуск до первинної реєстрації означає право купувати, реєструвати та вводити до експлуатації РРО даної моделі та вперше ставити їх на облік в органах ДФС.

Розділ II Реєстру РРО. Дозволено до використання

Моделі з Розділу II ДержРеєстру не можна вперше реєструвати та вводити до експлуатації. Але, якщо ці РРО було встановлено та зареєстровано раніше, то підприємці мають право продовжувати їх використання до закінчення сроку експлуатації за законодавством (протягом біля 7 років), доки вони знаходяться в Реєстрі.

Сфера застосування РРО

Для ряду типів діяльності існують спеціалізовані РРО: обмін валют, АЗС тощо. Це повязано з особливостями обліку фіскальних операцій і цих сферах. Більшість же підприємств торгівлі, громадського харчування, послуг можуть використовувати РРО з зазначеню  сферою застосування:  "Торгівля, громадське харчування, сфера послуг" - див.перелік нижче.

Типи РРО

З законодавчої точки зору, підприємство може використовувати будь-яку модель РРО для своєї сфери застосування (див.ліворуч) - чи то ЕККА (касовий апарат), чи то ЕККР (фіскальний реєстратор). Вибір типу РРО залежить від специфіки бізнесу, інтенсивності продажів, особливостей обліку на підприємстві. Докладніше читайте у нашому Блозі з автоматизації бізнес-процесів