Вы здесь

Вагомаркування – синергія двох процесів

Посмотреть публикацию: 

У торгівлі для вагомаркування використовують ваги із чекодруком. Наприклад, на вагах DIGI серії SM5100 можна зважувати й маркувати товари до 30 кг, а також вести облік здійснених кожним продавцем операцій. При продажу великогабаритних або важких товарів (мішки із крупа- ми, овочами) ваги DIGI SM5100 можна доповню- вати зовнішньою платформою.


У виробничих цехах, враховуючи необхідність масового маркування в потоці, а також суворі умови середовища (волога, потреба в дезінфекції й митті), використовують спеціалізовані вагомаркувальні комплекси. Приміром, комплекс DIGI WPI-700 для зважування й маркування в ручному режимі має підвищений клас IP-захисту (IP-67 для терміналу, IP-65 – IP- 69 для вагових платформ), ергономічну конструкцію й додатковий металевий корпус для максимального захисту під час саноброблення приміщення. Цикл роботи вагомаркувальника охоплює 3 операції: зважування під час руху, формування етикетки за заданим шаблоном і наклеювання її на заздалегідь установленому місці на упаковці.


Як ділянка конвеєрної лінії, вагомар- кувальні машини DIGI сумісні з устаткуванням різних компаній і технологій пакування і дають змогу досягти продуктивності 20; 40; 60; 150 маркувань на хвилину. Модельний ряд DIGI дає можливість працювати з крихким товаром різної ваги (від 50 г до 30 кг), з різною формою етикетки; є можливість маркувати додатковою і груповою етикеткою. Що ж до самої етикетки, то самоклейкі термочутливі й термотрансферні етикетки для торгівлі, складської логістики й інших сфер виробляє один із підрозділів компанії – «Систем Папір». Синтетичні й вінілові етикетки використовують в агресивних середовищах, для суворих і спеціальних умов. Глянсові й покриті лаком етикетки стійкі до впливу води, спирту й інших розчинників. Серія ТОР має додаткове покриття для посиленого захисту. А для етикетки, яка не зазнаватиме негативного впливу, пропонуємо серії EKO і Vellum. Фахівці нашої компанії максимально ефективно підберуть тип етикетки і розроблять клейовий склад з урахуванням конкретних виробничих умов.

Читайте также

23 июля 2015 г. в силу вступили изменения в Закон про РРО. Специалисты SystemGroup помогают предпринимателям разобраться, как эти изменения скажутся на их бизнесе и каких действий потребуют. В частности, обсуждаются ньюансы освобождения от использования РРО ФЛП до достижения оброта в 1 млн. грн в год. А также возможности сэкономить при покупке РРО для интерннет-магазинов и сферы услуг.

Принятый 28 декабря 2014 года Закон Украины об изменениях в налоговом кодексе затронул правила оформления покупок для интернет-магазинов, частных предпринимателей и платежных систем: их обязали использовать регистраторы расчетных операций (РРО)

Сфера фіскального законодавства та регулювання використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО) сьогодні переживає динамічні зміни: триває повномасштабний перехід на електронну звітність, з 1 січня 2015 р. значно розширилося застосування РРО для ФОП на єдиному податку, інтернет-торгівлі, купівлі-продажу валюти у банках тощо. Необхідність відповідати законодавчим вимогам призводить до появи нових моделей РРО та нових функцій:  компактних одностанційних фіскальних реєстраторів, апаратів з електронною контрольною стрічкою та дистанційним адмініструванням тощо. 

Без фискального регистратора сегодня не обходится ни один более-менее крупный магазин или заведение: украинское законодательство требует не только наличия РРО (регистратор расчетных операций), но передачи отчетных данных с РРО в Миндоходов. Новые фискальные регистраторы Datecs с контрольной лентой в электронной форме не только  соответствуют законодательным требованиям, но и предлагают своим пользователям множество выгод и удобств.

Компания «SystemGroup», известная как производитель фискального оборудования Datecs и лидер автоматизации розничной торговли в Украине, разработала собственную front-office систему - программный комплекс dPOS для автоматизации рабочего места кассира.